Deutsche Schule Informacje i Opinie

Deutsche Schule Informacje i Opinie

Deutsche Schule Warszawa 

Deutsche Schule to sieć szkół specjalizujących się w szkoleniach języka niemieckiego. Oferuje wszystkie poziomy zawansowania, od A1 do C1/2.

Zgodnie z zapewnieniami szkoły, ich kadrę stanowią profesjonalni, energiczni lektorzy z wyższym wykształceniem germanistycznym, zdobytym na studiach filologicznych, lingwistycznych oraz w Kolegiach Nauczycielskich Języka Niemieckiego, a także Muttersprachler (Niemcy) po kursach metodycznych. Zajęcia prowadzone są przez dwóch lektorów: polskiego i niemieckiego (poza grupami początkującymi). Ilość zajęć z lektorami niemieckimi zwiększa się wraz ze stopniem zaawansowania grupy.

Tym co wyróżnia Deutsche Schule na tle innych to wyjątkowo małe grupy, które mają od 4 do 6 uczniów. Tak małe grupy umożliwiają większe skupienie, zarówno uczniów na nauce, jak i lektorów na kursantów. Takie zajęcia gwarantują usunięcie lęków przed mówieniem, a lektorzy niemieccy zapewniają kontakt z żywym językiem. Małe grupy ułatwiają również bieżące kontrolowanie poziomu wiedzy oraz poświęcenie każdemu z kursantów wystarczająco dużo czasu.

Szkoła zapewnia opiekę metodyczną i dydaktyczną, współpracuje z wydawnictwami w Niemczech, a dzięki temu ma dostęp do aktualnych podręczników. Szkoła organizuje również wyjazdy do Berlina.

Lekcje odbywają się w różnych godzinach i są przeznaczone dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Istnieje również możliwość zajęć grupowych (w tym dla firm) oraz indywidualnych zajęć online.

Aby dowiedzieć się więcej o ofercie, należy odwiedzić stronę szkoły: www.niemiecki.edu.pl, lub zadzwonić pod numer: 48 22 646 78 50. Szkoła ma swoją siedzibę w Warszawie.

Źródło: www.niemiecki.edu.pl