Berlitz Informacje i Opinie

Berlitz Informacje i Opinie

Berlitz – kursy 

Berlitz to firma międzynarodowa zajmująca się głównie nauką języków obcych na całym świecie, ułatwiająca kontakty między kulturami poprzez swoje szkolenia międzykulturowe, wspomaga świat biznesu seminariami specjalistycznymi. Prowadzi też biura tłumaczeniowe na całym świecie.

Już od pierwszej lekcji zaczynają Państwo mówić w obcym języku. A potem jest już tylko lepiej. Nauka z nami jest łatwa, przyjemna i daje natychmiastowe rezultaty – zapewniają prowadzący.

W szkołach Berlitz można uczyć się najpopularniejszych języków obcych: języka niemieckiego, angielskiego, francuskiego i rosyjskiego. To jednak nie wszystko. Szkoła oferuje również naukę języków na życzenia. Wystarczy skontaktować się z jedną z placówek i spytać czy dany kurs jest możliwy.

Szkoła szczyci się specjalnymi metodami nauczania, która opiera się na nauce gramatki w praktyce oraz rozmowach, już od pierwszej godziny zajęć.

Poziom dostępny w szkołach to od A1 do C1/2. Lekcje są prowadzone w specjalnie dobranych poziomach zaawansowania oraz grupach wiekowych. Są zatem kursy dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Szkoła w swojej ofercie ma również szereg kursów okazjonalnych, a w tym wakacyjnych i dla firm.

Szkoły Berlitz mają 550 placówek szkoleniowych w 70 krajach świata. Mają też swoje siedziby również w Polsce w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu i Katowicach, Łodzi, Gdańsku i Krakowie. Aby skontaktować się ze szkołą, należy wejść na stronę internetową:www.berlitz.com i skorzystać z formularza kontaktowego. Na stronie są również podane adresy szkół w Polsce, wraz z bezpośrednimi numerami kontaktowymi oraz godzinami otwarcia.

Źródło: www.berlitz.pl